Kalkulatory przydatne w Twoim domu


Przedstawiamy zestaw kalkulatorów z kategorii DOM. Grupujemy tutaj kalkulatory, które w naszych założeniach mają być pomocne w życiu codziennym. Poniżej krótki opis każdego z kalkulatorów wraz z odnośnikiem do dedykowanej strony.

Kalkulator paneli podłogowych

Ten kalkulator paneli podłogowych może być bardzo dużą pomocą podczas remontu mieszkania. Jeżeli planujesz położyć na swojej podłodze panele to zapewne zastanawiasz się, ile paneli kupić. Jak kupować panele podłogowe? Trzeba rozpocząć od obliczenia, ile ich potrzeba. Pomoże w tym nasz kalkulator.

Kalkulator zużycia energii

Nasz kalkulator zużycia energii może być bardzo pomocny w gospodarstwie domowym. Oszczędzanie jest bardzo ważne i trzeba zacząć je od kontroli jednego z ważniejszych parametrów, jakim jest zużycie prądu w domu. Koszt takiego zużycia dla wybranego urządzenia elektrycznego można obliczyć dzięki naszemu kalkulatorowi.

Kalkulator zużycia farby

Jak obliczyć, ile farby potrzeba na pomalowanie pokoju? Jest to bardzo trudne pytanie. Z pewnością w odpowiedzi może pomóc nasz kalkultor zużycia farby. Będzie on szczególnie pomocny w przypadku wykonywania remontu w mieszkaniu, którego jednym z elementów jest malowanie. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora.