Kalkulator procentowy

Podziel się!
0
Kalkulatorów w tym dziale

Dodawanie procentu

Dodawanie procentu do liczby jest tylko na pozór czynnością prostą. Często bywa tak, że nasz kalkulator nie posiada funkcji dodawania procentu. My zaś nie potrafimy przeprowadzić takiego obliczenia w pamięci. Wtedy wystarczy uruchomić nasz kalkulator procentowy i wpisać do niego wymagane dane.

Odejmowanie procentu

Odejmowanie procentu od liczby to działanie, które nie wszyscy potrafią wykonać bez użycia kalkulatora. Po co sobie utrudniać życie? Z pomocą przychodzi nasz kalkulator procentowy, dzięki któremu możesz bez żadnego problemu odjąć procent od liczby. Wszystko szybko i sprawnie.

Ułamek na procent

Jak zamienić ułamek zwykły na procent? Trzeba wykonać skomplikowane równanie. Nie zawsze jest to łatwe, a w szczególności, kiedy nie dysponujemy kalkulatorem. Zamiana ułamka zwykłego na procent to jedna z możliwości, którymi może pochwalić się nasz kalkulator procentowy.

Liczba A to procent liczby B

Mamy dwie liczby. Chcemy sprawdzić, jakim procentem większej liczby jest ta mniejsza. Dosyć skomplikowane zadanie. Można napisać, że bez kalkulatora jest to wysoce utrudnione. Dlatego skonstruowaliśmy nasz kalkulator procentowy, który tego typu problemy rozwiązuje w mgnieniu oka.

Procent z liczby

Mamy daną określoną liczbę. Chcemy obliczyć z niej procent. W jaki sposób to zrobić? Jest to zadanie, które wydaje się proste tylko początkowo. Po chwili zdamy sobie sprawę, że bez kalkulatora nie zdziałamy zbyt wiele. Teraz wystarczy nasz portal, w którym zamieszczamy nasz kalkulator procentowy,

Obliczanie netto i brutto

Netto i brutto to są wyrazy, które powinny być znane każdej osobie, która dokonuje zakupów. Jak obliczyć kwotę brutto dysponując kwotą netto? I na odwrót: jak obliczyć kwotę netto dysponując kwotą brutto? Odpowiedź na te pytania dostarcza nasz kalkulator wartości netto i brutto.

Wzrost o procent

Mamy podane dwie liczby. Druga liczba jest większa od pierwszej. Należy obliczyć, o ile procent druga liczba wzrosła w stosunku do tej pierwszej. Jak kto zrobić? Wystarczy nasz kalkulator procentowy. Sprytny skrypt, który szybko i łatwo dostarczy odpowiedzi i rozwiąże działanie matematyczne.

Kalkulator rabatowy

Wszyscy wykonujemy zakupy. I wszyscy spotykamy się z rabatami w sklepach tradycyjnych lub sklepach internetowych. Często podane są one tylko w wartości procentowej. Jak obliczyć, ile skorzystamy? Nasz kalkulator rabatowy dostarczy takich informacji dzięki wciśnięciu jednego przycisku.

Kalkulator skumulowanego wzrostu

Kalkulator skumulowanego wzrostu jest w stanie obliczyć, o ile łącznie wzrośnie dana wartość w kilku okresach w przypadku podanego oprocentowania dla pojedynczego okresu i zastosowaniu procentu składanego. Kalkulator przyda się wszystkim miłośnikom oszczędzania.

Kalkulator rabatu na tańszy produkt

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której możesz kupić dwa produkty i na tańszy otrzymasz rabat. Kalkulator obliczy, ile zyskasz pieniędzy oraz jaki będzie Twój ostateczny rabat od całości zakupów. Sprawdź na stronie już teraz i zapoznaj się z przykładem.

Kalkulator rabatu - tańszy produkt gratis

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której otrzymujemy tańszy produkt gratis. Korzystając z tego kalkulatora dowiemy się szybko i sprawnie, jaki procent rabatu otrzymamy w takiej sytuacji. Sprawdź kalkulator rabatowy już teraz i oblicz rabat.

Kalkulator rabatowy - podwójny rabat

Ten kalkulator podwójnego rabatu może być nieocenionym przewodnikiem po świecie rabatów. Przyda się posiadaczom kart lojajnościowych, którzy mogą otrzymać stały rabat na zakupione produkty. W przypadku dodatkowej promocji można skorzystać jeszcze więcej.

Kalkulator rabatu - trzeci produkt gratis

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której kupujesz trzy dowolne produkty i najtańszy z nich otrzymujesz gratis. Kalkulator pozwoli obliczyć, jak duży procentowy rabat otrzymasz. Wystarczy wpisać odpowiednie dane do formularza.

Kalkulator rabatowy - zniżka cenowa

Kalkulator rabatowy potrafi przełożyć zniżkę cenową na procent. Przyda się w sytuacji, kiedy otrzymasz rabat kwotowy i chcesz obliczyć, ile to procent. Obliczanie rabatu jest bardzo proste. Po wypełnieniu wymaganych danych odpowiednie pola z odpowiedzią wypełnią się same.

Kalkulator rabatowy - trzy produkty w cenie dwóch

Ten kalkulator rabatowy oblicza rabat w przypadku, w którym możesz kupić trzy produkty i zapłacić jak za dwa. Wpisz dane do formularza a skrypt odpowie Tobie, jaki procent rabatu właśnie otrzymałeś. Kalkulatory rabatowe przydadzą się nie tylko na zakupach.