Kalkulatory rabatowe

Kalkulatory rabatowe to dział, w którym zebraliśmy narzędzia, które mogą być pomocne w obliczaniu rabatu w sklepach. Poniższe kalkulatory reprezentują najbardziej popularne modele promocji oferowane przez sprzedawców.

Rabat procentowy

Wszyscy wykonujemy zakupy. I wszyscy spotykamy się z rabatami w sklepach tradycyjnych lub sklepach internetowych. Często podane są one tylko w wartości procentowej. Jak obliczyć, ile skorzystamy? Nasz kalkulator rabatowy dostarczy takich informacji dzięki wciśnięciu jednego przycisku.

Rabat na tańszy produkt

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której możesz kupić dwa produkty i na tańszy otrzymasz rabat. Kalkulator obliczy, ile zyskasz pieniędzy oraz jaki będzie Twój ostateczny rabat od całości zakupów. Sprawdź na stronie już teraz i zapoznaj się z przykładem.

Tańszy produkt gratis

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której otrzymujemy tańszy produkt gratis. Korzystając z tego kalkulatora dowiemy się szybko i sprawnie, jaki procent rabatu otrzymamy w takiej sytuacji. Sprawdź kalkulator rabatowy już teraz i oblicz rabat.

Podwójny rabat

Ten kalkulator podwójnego rabatu może być nieocenionym przewodnikiem po świecie rabatów. Przyda się posiadaczom kart lojajnościowych, którzy mogą otrzymać stały rabat na zakupione produkty. W przypadku dodatkowej promocji można skorzystać jeszcze więcej.

Trzeci produkt gratis

Ten kalkulator rabatowy przyda się w sytuacji, w której kupujesz trzy dowolne produkty i najtańszy z nich otrzymujesz gratis. Kalkulator pozwoli obliczyć, jak duży procentowy rabat otrzymasz. Wystarczy wpisać odpowiednie dane do formularza.

Zniżka cenowa

Kalkulator rabatowy potrafi przełożyć zniżkę cenową na procent. Przyda się w sytuacji, kiedy otrzymasz rabat kwotowy i chcesz obliczyć, ile to procent. Obliczanie rabatu jest bardzo proste. Po wypełnieniu wymaganych danych odpowiednie pola z odpowiedzią wypełnią się same.

Trzy produkty w cenie dwóch

Ten kalkulator rabatowy oblicza rabat w przypadku, w którym możesz kupić trzy produkty i zapłacić jak za dwa. Wpisz dane do formularza a skrypt odpowie Tobie, jaki procent rabatu właśnie otrzymałeś. Kalkulatory rabatowe przydadzą się nie tylko na zakupach.