Finanse

Przedstawiamy zestaw kalkulatorów z kategorii FINANSE. Kalkulatory te pomogą w planowaniu budżetu domowego i w pilnowaniu swoich finansów. Poniżej krótki opis każdego z kalkulatorów wraz z odnośnikiem do dedykowanej strony.

Na jak długo kredyt?

Każda osoba, która chce zaciągnąć kredyt powinna skorzystać z zalet, które posiada nasz kalkulator kredytowy. Sprawdź, na jaki okres musisz wziąć kredyt w zależności od tego, jaką kwotę możesz przeznaczyć na spłatę miesięcznej raty. Decyzja o wzięciu kredytu będzie znacznie łatwiejsza. Zapraszamy do skorzystania.

Koszt kredytu gotówkowego

Wszystkie osoby, które są potencjalnie zainteresowane zaciągnięciem kredytu powinny sprawdzić nasz kalkulator kosztu kredytu gotówkowego. Dzięki temu skryptowi można zaciągnąć kredyt gotówkowy na najbardziej dogodnych dla siebie warunkach. Ważne, żeby nie ponosić dużych kosztów kredytu. Można je obliczyć tutaj.

Koszt kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny to duże wyzwanie w życiu każdego człowieka. Dlatego decyzja o jego zaciągnięciu powinna być podjęta odpowiedzialnie. Ważne jest, żeby znać koszt kredytu hipotecznego. Niska rata często przekłada się na wysokie koszty. Warto skorzystać z zalet, jakie posiada nasz kalkulator kosztu kredytu hipotecznego.

Kalkulator lokat

Oszczędzanie jest rzeczą bardzo ważną. Pieniądze, które oszczędzamy przydadzą nam się w trudnych czasach. Dlatego dobrze jest założyć lokatę. Jeżeli chcesz sprawdzić, ile zarobisz na danej lokacie to nasz kalkulator lokat jest idealnym narzędziem, które Tobie takie obliczenia jest w stanie mocno ułatwić.

Kalkulator RRSO

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. W taki sposób można rozwinąć skrót RRSO. Powinien być on znany każdemu kredytobiorcy oraz pożyczkobiorcy. Skorzystaj z naszego kalkulatora RRSO i sprawdź, ile wynosi RRSO Twojej pożyczki. Nasze proste narzędzie pozwoli Tobie sprawdzić wszystko w ciągu kilku sekund.

Kalkulator zarobków Adsense

Kalkulator zarobków Adsense oblicza orientacyjną wysokość zarobków, które możemy osiągnąć z reklam publikowanych na naszej stronie internetowej. Przyda się wszystkim, którzy chcą zorientować się w realiach biznesu w internecie.

Kalkulator okresu kredytu

Kalkulator odpowiada na pytanie, na jaki okres można zaciągnąć kredyt w zależności od własnych możliwości finansowych. Nasz kalkulator okresu kredytu pomoże w nadzorowaniu domowego budżetu.

Kalkulator kwoty kredytu

Kalkulator kwoty kredytu odpowiada na pytanie, na jaką kwotę można zaciągnąć kredyt w zależności od możliwości domowego budżetu. Nasz kalkulator kwoty kredytu pozwoli na lepszy nadzór nad swoimi zobowiązaniami.

Kredyt hipoteczny – rata równa czy malejąca?

Osoby, które chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny muszą odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – rata równa czy malejąca? Odpowiedź na to pytanie ułatwia nasz kalkulator kredytu hipotecznego.

Kredyt gotówkowy – rata równa czy malejąca?

Każda osoba, która chce zostać kredytobiorcą często zadaje sobie pytanie – rata równa czy malejąca? W rozwianiu wątpliwości pomóc może nasz kalkulator kredytu gotówkowego.

Kalkulator odsetek złożonych

Kalkulator odsetek złożonych oblicza na podstawie zasady procenta składanego wysokość odsetek w podanym okresie przy metodzie kapitalizacji określonej przez użytkownika

Kalkulator wskaznika rentowności ROI

Ten kalkulator wskaznika rentowności ROI jest w stanie obliczyć ten wskaznik na podstawie danych określonych przez użytkownika. Nie wiesz, jak obliczyć ROI? Sięgnij po nasz kalkulator ROI.

Kalkulator rocznego skumulowanego wskaźnika wzrostu

Kalkulator rocznego skumulowanego wskaźnika wzrostu oblicza ten wskaźnik, który znany jest również pod skrótem CAGR na podstawie danych, które zostały określone przez użytkownika serwisu Ekalkulator.eu.

Podziel się!