Kalkulatory finansowe

Przedstawiamy zestaw kalkulatorów z kategorii FINANSE. Kalkulatory te pomogą w planowaniu budżetu domowego i w pilnowaniu swoich finansów. Poniżej krótki opis każdego z kalkulatorów wraz z odnośnikiem do dedykowanej strony.

Kalkulator zarobków AdSense

Kalkulator zarobków AdSense oblicza orientacyjną wysokość zarobków, które możemy osiągnąć z reklam publikowanych na naszej stronie internetowej. Przyda się wszystkim, którzy chcą zorientować się w realiach biznesu w Internecie.

Kalkulator odsetek złożonych

Kalkulator odsetek złożonych oblicza na podstawie zasady procenta składanego wysokość odsetek w podanym okresie przy metodzie kapitalizacji określonej przez użytkownika.

Kalkulator wskaźnika rentowności ROI

Ten kalkulator wskaźnika rentowności ROI jest w stanie obliczyć ten wskaźnik na podstawie danych określonych przez użytkownika. Nie wiesz, jak obliczyć ROI? Sięgnij po nasz kalkulator ROI.

Kalkulator rocznego wskaźnika CAGR

Kalkulator rocznego skumulowanego wskaźnika wzrostu oblicza ten wskaźnik, który znany jest również pod skrótem CAGR na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika serwisu Ekalkulator.eu

Kalkulator podatku VAT

Kalkulator podatku VAT oblicza kwotę netto oraz kwotę brutto dla podanej stawki podatku VAT i innych danych wpisanych przez użytkownika do formularza kalkulatora.

Kalkulator zysku z konta oszczędnościowego

Ten kalkulator pozwala na obliczenie zysku z konta oszczędnościowego dla podanych danych.

Kalkulator zysku z lokaty

Kalkulator oblicza zysk z lokaty dla parametrów podanych przez użytkownika i wpisanych do formularza kalkulatora.

Kalkulator kiedy milion

Ten kalkulator pozwala na obliczenie, kiedy będzie można zaoszczędzić milion. Wystarczy wpisać odkładaną co miesiąc kwotę i oprocentowanie.

Kalkulator jaki to bank

Kalkulator sprawdza, jaki to bank po numerze konta. Wystarczy wpisać do formularza tradycyjny numer rachunku bankowego i zatwierdzić.

Kalkulator kiedy przyjdzie przelew

Kiedy przelew? Wystarczy sprawdzić to w naszym kalkulatorze. Kalkulator czasu przelewu dostarczy wszystkich ważnych informacji.

Kalkulator rata równa czy malejąca

Wybór pomiędzy ratą równą i malejącą jest kluczowy podczas spłacania kredytu. Nasz kalkulator może pomóc w decyzji.

Kalkulator zdolności kredytowej

Jaka zdolność kredytowa? Odpowiedź jest prosta. Nasz kalkulator zdolności kredytowej dostarcza orientacyjne dane liczbowe.