0
Kalkulatorów w tym dziale

Kalkulatory finansowe

Przedstawiamy zestaw kalkulatorów z kategorii FINANSE. Kalkulatory te pomogą w planowaniu budżetu domowego i w pilnowaniu swoich finansów. Poniżej krótki opis każdego z kalkulatorów wraz z odnośnikiem do dedykowanej strony.

Kalkulator zarobków Adsense

Kalkulator zarobków Adsense oblicza orientacyjną wysokość zarobków, które możemy osiągnąć z reklam publikowanych na naszej stronie internetowej. Przyda się wszystkim, którzy chcą zorientować się w realiach biznesu w internecie.

Kalkulator odsetek złożonych

Kalkulator odsetek złożonych oblicza na podstawie zasady procenta składanego wysokość odsetek w podanym okresie przy metodzie kapitalizacji określonej przez użytkownika. Sprawdź kalkulator odsetek złożonych teraz.

Kalkulator wskaznika rentowności ROI

Ten kalkulator wskaznika rentowności ROI jest w stanie obliczyć ten wskaznik na podstawie danych określonych przez użytkownika. Nie wiesz, jak obliczyć ROI? Sięgnij po nasz kalkulator ROI.

Kalkulator rocznego wskaźnika CAGR

Kalkulator rocznego skumulowanego wskaźnika wzrostu oblicza ten wskaźnik, który znany jest również pod skrótem CAGR na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika serwisu Ekalkulator.eu

Podziel się!