Czas i data

Przedstawiamy zestaw kalkulatorów z kategorii CZAS I DATA. Kalkulatory pomagają wykonywać różne obliczenia, które odnoszą się do czasu oraz daty. Jeżeli chcesz obliczyć liczbę dni pomiędzy dwoma wydarzeniami to ta kategoria jest dla Ciebie.

Kalkulator dat

Kalkulator dat pozwala obliczyć liczbę dni, jaka upłynie pomiędzy dwiema podanymi datami. Wystarczy wpisać dwie daty w odpowiednim formacie oraz wcisnąć przycisk obliczania. Taki kalkulator może przydać się osobom, które wyczekują jakiegoś wydarzenia.

Kalkulator niedziel handlowych

Kalkulator niedziel handlowych 2020 to cenne źródło informacji na temat niedziel handlowych, które przypadają w roku 2020. Na stronie dowiesz się kiedy jest najbliższa niedziela handlowa i czy następna niedziela jest wolna od handlu.

Kalkulator dni wolnych

Kalkulator dni wolnych będzie znakomitym narzędziem dla wszystkich, którzy potrzebują odpoczynku. Odpowiada on na pytanie, kiedy jest najbliższy dzień wolny oraz jaki czas pozostał do najbliższego dnia wolnego.

Kalkulator faz księżyca

Kalkulator faz księżyca będzie bardzo przydatnym pomocnikiem dla wszystkich osób, które interesują się astronomią. Sprawdzamy, kiedy jest najbliższa pełnia księżyca, nów oraz pierwsza i ostatnia kwadra. Podajemy również czas, jaki pozostał do tego wydarzenia.

Kalkulator stref czasowych

Kalkulator stref czasowych o znakomite narzędzie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jaka godzina jest w wybranym mieście w danym zakątku globu. Przedstawiamy strefy czasowe dla wszystkich kontynentów.